Adres
Het Huis Van Muis, Houtum 14, B-2460 Kasterlee, BE0876.584.545
Openingsuren
Woensdag:
9u30 - 12u00 en 13u30 - 18u30
Zaterdag:
9u30 - 17u00
Nice to meet you!
Veel plezier in onze webwinkel en een warme welkom in onze winkel.
Winkel is open op woensdag en zaterdag.
Nieuws!
Zondag 9 december open tussen 9u30 en 17u.
Welkom!
Met deze houten speelgoed piano maken kinderen de mooiste melodieën. De 'magische' toetsen zijn in het hout verwerkt en door een van de gekleurde toetsen licht aan te raken kunnen kinderen al verschillende tonen spelen. Na een beetje oefenen spelen kinderen een van de 6 melodieën op de voorbeeldkaarten of zelfs een eigen melodie. De magic touch piano heeft 2 toepassingen:
1. Zelf een eigen melodie spelen of een melodie op de één van de kaarten naspelen.
2. Een melodie naspelen door willekeurige knoppen te toucheren. Bekijk de speeltips voor een verdere toelichting. Laat kinderen kennis maken met muziek en kleuren.
Magic touch piano is gemaakt van multiplex en kunststof.
Wordt geleverd inclusief 3 batterijen (AAA).
Baby Einstein is ontstaan uit een succesvolle samenwerking tussen Hape en Kids II. De producten die ze samen hebben bedacht hebben een unieke combinatie van hout, kunststof en innovatie.
Product 30,5 x 12,7 x 22,9 cm
Vanaf 1 jaar.
Hartelijk welkom op de website van Het Huis van Muis!
17 Jaar geleden, net na de geboorte van mijn jongste dochter, ben ik gestart met mijn winkel. Ondertussen ben ik klaar voor de nieuwe 'online' uitdaging!
Ik ga met plezier op zoek naar leuk en kwalitatieve merken en mochten jullie vragen/opmerkingen hebben.. SHOOT!
Leen x
Openingsuren
Woensdag:
9u30 - 12u00 en 13u30 - 18u30
Zaterdag:
9u30 - 17u00